Stomatologia estetyczna oraz stomatologia zachowawcza

Stosując materiały stomatologiczne o najwyższym standardzie oraz zaawansowane technologie wytwarzania uzupełnień protetycznych, Centrum Stomatologii Estetycznej Markiewicz Clinic proponuje szereg rozwiązań poprawiających estetykę w zależności od indywidualnych upodobań.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

  • Estetyczne odbudowy zębów
  • Licówki porcelanowe cienkościenne
  • Odbudowy zębów z wykorzystaniem technik cyfrowych cad-cam
  • Cyfrowe projekty uśmiechów
  • Laserowe wybielanie zębów

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.