Czym są korony i licówki Cerec?

To szczególny rodzaj cyfrowych koron i licówek porcelanowych. Markiewicz Clinic jest jedna z pierwszych placówek na Pomorzu mającą dostęp do technologii Cerec cad-cam. Wytwarzane korony jak i licówki Cerec powstają dzięki szerokiemu zapleczu innowacyjnego sprzętu cyfrowego w Markiewicz Clinic oraz dokładnej i rzetelnej pracy naszych techników dentystycznych, odpowiedzialnych za nadanie odpowiedniej, naturalnej charakteryzacji pięknym koronom i licówką Cerec.
System Cerec

System Cerec

Cerec to innowacyjny system technologii projektowania oraz wytwarzania uzupełnień cyfrowych cad-cam typu: korony cyfrowe, licówki, czy mosty.  Jest to rozwiązanie umożliwiające przeprowadzenie całego procesu wytworzenia korony lub licówki podczas jednej wizyty. W standardowym postępowaniu proces taki trwa minimalnie 5 dni.

Zasadnicza zmiana polega na zastosowaniu specjalnego skanera Cerec. Jest to wewnątrzustna kamera, która w zaledwie kilka minut jest w stanie zeskanować wszystkie zęby.  Nie ma potrzeby pobierania wycisku z wykorzystaniem nieprzyjemnych dla pacjenta mas wyciskowych.

Powstały obraz cyfrowy jest wysłany do centrum projektowania w naszym laboratorium, gdzie nasi technicy dentystyczni zajmują się wytwarzaniem koron i licówek porcelanowych Cerec.

Chciałbyś wykonać licówki lub korony cyfrowe w 1 dzień?- sprawdź naszą ofertę

Umów się na konsultacje już dziś – +48 58 558 80 57

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.