Estetyczna odbudowa zębów u dentysty

odbudowa zębów

W Markiewicz Clinic pracuje grupa wybitnych dentystów, dla których stomatologia to pasja. Wymiana wypełnień to standardowe postępowanie i najczęściej wykonywana usługa u każdego dentysty. W naszej Klinice Stomatologii Estetycznej staramy się przenieść wykonywanie wypełnień na wyższy poziom.

Procedura wymiany starej „plomby amalgamatowej” jest dla naszych dentystów codzienną procedurą, lecz nie rutynową. U każdego pacjenta nowa odbudowa kompozytowa nie tylko odtwarza funkcje zęba. Wypełnienie wykonane u nas jest za każdym razem artystyczne. Ma odpowiednią charakteryzację powierzchni, naturalny jasny kolor i refleks, dopasowane do tkanki zębowej, oraz wysoką wytrzymałość. Stosujemy tylko wypełnienia najwyższej jakości, nanohybrydowe, które charakteryzują się najlepszą estetyką oraz wytrzymałością i trwałością.

zęby odbudowa

W każdym odcinku jamy ustnej wypełnienia estetyczne zakładane przez dentystę są wykonane z innych, dedykowanych materiałów kompozytowych. W trosce o najwyższą jakość usług nasze estetyczne odbudowy kompozytowe zakładamy tylko na zęby, pozbawione kamienia oraz osadu. W przeciwnym razie, wykonanie odbudowy, na zabrudzonym nawet niewielka ilością osadu, zębie wiązałoby się z powstawaniem nieszczelności wokół nowego wypełnienia. Jesteśmy pewni tego co robimy, stawiamy na sprawdzone protokoły postępowania oraz materiały najwyższej jakości, dlatego udzielamy na wykonane u nas wypełnienia kompozytowe gwarancję.

Dlaczego warto wykonywać wypełnienia estetyczne przez dentystów w Markiewicz Clinic:

  • Stosowane materiały kompozytowe nanohybrydowe są najwyższej jakości
  • Wypełnienie wykonywane jest z najwyższą starannością
  • Kształt odbudowy jest anatomiczny z zachowaniem każdej ze struktur anatomicznych takich jak bruzdy i guzki zębowe
  • Odcień, barwa i refleks świetlny dopasowują wykonane przez naszych dentystów wypełnienia do pozostałej tkanki szkliwnej

Zapraszamy na badanie – +48 58 558 80 57

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.