Wybielanie zębów laserem

Laserowe wybielanie zębów to szansa na śnieżnobiały uśmiech już po jednej wizycie w Markiewicz Clinic Gdańsk. Jest to metoda wybielania zębów w całości przeprowadzana na fotelu dentystycznym. Daje fantastyczne efekty rozjaśnienia zębów, nawet o kilkanaście tonów. W naszej Klinice w Gdańsku jest to jeden z podstawowych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, który jest w 100% bezpieczny oraz nie wiąże się z żadną ingerencją mechaniczną w szkliwo zębów.

Dieta bogata w kawę i herbatę, nałogowe palenie papierosów, wszystko to sprawia, że z wiekiem zęby tracą swój naturalny, jasny odcień. Zabieg wybielania pozwala na zniwelowanie ciemnego koloru oraz przywraca zębom ich piękną i naturalną barwę. W zależności od reżimu higienicznego, efekt może utrzymywać się do nawet trzech lat.

Docelowy kolor zębów po gabinetowym wybielaniu zębów ulega ustabilizowaniu po około 7 dniach. Jest to związane z odwodnieniem tkanki szkliwnej, która jest w fazie dehydratacji i może w niektórych miejscach wykazywać przejściowo matowe plamy. Po okresie stabilizacji możliwa jest wymiana ciemniejszych wypełnień oraz ewentualnie wykonanie licówek ceramicznych.

 Laserowe wybielanie zębów

Jak wygląda laserowe wybielanie zębów w Markiewicz Clinic w Gdańsku?

Krok 1

            Nasza profesjonalna higienistka omówi z Tobą sytuację wyjściową barwy zębów oraz możliwy do osiągnięcia rezultat zabiegu wybielenia Twoich zębów.

Krok 2

W zależności od sytuacji i potrzeby, przed zabiegiem wybielania zostanie wykonana profesjonalna higienizacja oraz usunięcie osadów z zębów. Jest to procedura konieczna dla zwiększenia skuteczności penetracji preparatu wybielającego w szkliwo Twoich zębów.

Krok 3

Twoje dziąsła zostaną zabezpieczone specjalnym preparatem ochronnym. Na szkliwo zostanie zaaplikowany specjalny żel do wybielania, który będzie dodatkowo aktywowany światłem lampy wybielającej.

Krok 4

Aplikowany żel będzie 3 razy wymieniany na nowy. Razem wybielanie zębów obejmie 3 sesje po ok 15-20 minut.

Krok 5

Po ocenie osiągniętego efektu, nasza higienistka omówi dokładnie z Tobą zalecenia pozabiegowe.

 

Zapraszamy na profesjonalne wybielanie zębów – +48 58 558 80 57

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.