Invisalign – Dedykowana Ortodoncja dla dorosłych

Jeśli zastanawiasz się nad prostowaniem zębów ale nie akceptujesz niewygodnych zamków przyklejanych do zębów w standardowych aparatach ortodontycznych – system Invisalign jest rozwiązaniem dla Ciebie

W dzisiejszych czasach piękne i proste zęby poprawiają komfort naszego życia oraz warunkują m.in. to jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Jeżeli uważasz, że układ Twoich zębów i ich brak harmonii, nie podkreślają wystarczająco Twojej urody i nie są dopasowane do Twojej twarzy, warto pomysleć o leczeniu ortodontycznym. Czy musisz być jednak skazany na niewygodne i nieestetyczne druty oraz zamki? Nie u nas w Klinice. Oferujemy pacjentom, których aktywność zawodowa i prowadzone życie nie pozwalają na poddanie się standardowemu leczeniu ortodontycznemu, nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązanie jaki jest system Invisalign oraz inne aparaty ortodontyczne niewidoczne.

Co to jest Invisalign?

To komplet przezroczystych nakładek prostujących zęby, które są komfortowe i łatwe do utrzymania w czystości po wyjęciu z jamy ustnej. Dzięki swojej budowie warunkują delikatne, jednocześnie sprawne przesuwanie zębów, bez nieprzyjemnego dyskomfortu i ograniczającego bólu. Wykonywane są zarówno na dolny jak i górny łuk zębowy. Po kilku tygodniach są wymieniane na nowy komplet, dzięki czemu korekta krzywych zębów przebiega zgodnie ze skoordynowanym planem leczenia.

Nakładki są wykonywane po starannym zaplanowaniu dzięki technologii obrazowania 3D. W specjalnym oprogramowaniu cyfrowym tworzony jest kompletny, wirtualny plan leczenia ortodontycznego. Końcowy efekt korekty ustawienia zębów jest widoczny i znany od samego początku.

Nakładki Invisalign można zdejmować na czas mycia zębów oraz posiłków. Dodatkowym atutem jest możliwość rzadszych wizyt kontrolnych oraz brak awarii, które zdarzają się przy standardowej ortodoncji.

aparat ortodontyczny

Jakie wady zgryzu można leczyć systemem Invisalign:

  • Zgryz otwarty,
  • Zgryz głęboki,
  • Stłoczenia zębów,
  • Zgryz krzyżowy,
  • Szparowatość.

Cena leczenia ortodontycznego Invisalign

Cena Invisalign jest uzależniona od wady zgryzu oraz konieczności zastosowania różnej liczby nakładek Invisalign. Pacjent otrzymuje kosztorys i dokładny harmonogram z cyfrowym planem leczenia po wizycie konsultacyjnej z naszym ortodontą.

Dowiedz się więcej podczas konsultacji

Zapraszamy – +48 58 558 80 57

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.