Markiewicz Clinic to Centrum Stomatologii Estetycznej oraz Implantologii, gdzie w trosce o najwyższy standard usług, nasi stomatolodzy ukierunkowani są na nowoczesne technologie oraz innowacje.

System Cerec (Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics) jest to niewątpliwie rozwiązanie, które zrewolucjonizowało system pracy stomatologicznej w ostatnim czasie. W Markiewicz Clinic mamy przyjemność udostępniać naszym pacjentom wszystkie cyfrowe rozwiązania jaki ten system oferuje. Innowacyjna technologia w rękach naszych stomatologów, umożliwia wyprodukowanie pięknych ceramicznych licówek, koron i innych uzupełnień w krótkim czasie oraz praktycznie bez udziału technika dentystycznego, lub z jego niewielką pomocą.

Co wchodzi w skład systemu Cerec (CEramic REConstruction) wchodzi:

  • Jezdna konsola ze skanerem optycznym wewnątrzustnym Cerec Omnicam

Służy do wykonania cyfrowego obrazu poprzez błyskawiczne zeskanowanie powierzchni odbudowywanych zębów przez stomatologa.

  • Cyfrowa frezarka Cerec MC XL

W zaledwie kilka minut przesłany obraz i projekt nowego uzupełnienia zostaje wycięty z małego bloczka ceramicznego, w sposób idealnie dokładny i precyzyjny.

  • Skaner laboratoryjny Cerec

Służy do skanowania modeli gipsowych a a także wycisków. Wykorzystywany głównie podczas skomplikowanych rekonstrukcji obułukowych, a także prac na implantach dentystycznych.

 

Zastosowanie cyfrowych uzupełnień Cerec cad-cam pozwala osiągać naszym stomatologom szybki efekt rekonstrukcji zniszczonych zębów, lecz także możliwa jest błyskawiczna i niebywale estetyczna metamorfoza uśmiechu w zaledwie kilka godzin.

Zalety uzupełnień cad-cam Cerec:

  • Krótki czas procedury. Całość trwa zaledwie 60 minut.
  • Uzupełnienia cad-cam wykonywane są techniką frezowania na miejscu.
  • Idealna szczelność, cyfrowa precyzja i niesamowita estetyka, które są niemożliwe do uzyskania z wykorzystaniem tradycyjnych metod.
  • Olbrzymi zakres możliwości w rekonstrukcji zniszczonych zębów. Możliwość wykonania na jednej wizycie koron, licówek, mostów, wkładów koronowych inlay, onlay, czy implantów dentystycznych z gotową odbudową w jeden dzień.
  • Duży wybór dostępnych wysokiej jakości materiałów: porcelana, tlenek cyrkonu, ceramika E-max, żywica kompozytowa oraz metal.

 

System Cerec chwalą sobie zwłaszcza nasi zagraniczni goście oraz pacjenci dla których czas ma ogromne znaczenie w ich życiu.

Zapraszamy na wizytę lub konsultację ze stomatologiem w Markiewicz Clinic – +48 58 558 80 57

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.