Omówienie planu leczenia

Na czym polega ?

Powstaje on po ok dwóch tygodniach od pierwszej wizyty konsultacyjnej. Powstały cyfrowy projekt uśmiechu po paru dniach jest prezentowany naszym pacjentom w Klinice. Kształt zębów w projekcie każdorazowo podkreśla charakter osoby. Wszystkie oczekiwania pacjentów mają decydujący wpływ na przygotowywany projekt nowego uśmiechu. Poza aspektem estetycznym plan leczenia zakłada przywrócenie funkcji w narządzie żucia, uzupełnienie braków zębowych oraz wyeliminowanie wszelkich dysfunkcji.

 

Dlaczego jest potrzebne?

Cała procedura w protokole Cyfrowego Projektowania Uśmiechu (DSD), co istotne, umożliwia ocenę efektu finalnego przez naszych pacjentów, zanim zdecydują oni ona realizację planu leczenia. Jest więc to doskonałe narzędzie, umożliwiające komunikację naszym lekarzom z pacjentami. Prezentacja umożliwia także wprowadzenie korekt przed wykonaniem pracy ostatecznej. Cała procedura odbywa się w przyjaznej i miłej atmosferze.

Cyfrowa analiza uśmiechu to usługa która powstała pierwotnie z myślą o najbardziej wymagającej grupie naszych pacjentów, ludzi dla których ich wizerunek i to jak są postrzegani przez otoczenie, są bardzo ważne. Każda zmiana i projekt nowego uśmiechu to skomplikowany proces. Jego finalny efekt można ocenić przed decyzją o przystąpieniu do leczenia. Pacjenci widzą swoją odmienioną twarz oraz symulację zmiany uśmiechu. Metamorfoza taka jest z zasady naturalna i pozostaje zawsze w harmonii z rysami twarzy.

 

Jak wyglądają dalsze kroki?

Po prezentacji planu leczenia lekarze, wraz z opiekunem pacjenta przedstawiają następnie cały harmonogram leczenia oraz jego etapy na osi czasu. Zostają wyznaczone kolejne wizyty, na których realizowane są kolejne etapy leczenia

 

 

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.