Leczenie kompleksowe

W Markiewicz Clinic usługi stomatologiczne świadczone są w pełnym zakresie, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyki oraz leczenia. Dążąc do zaspokojenia wszystkich potrzeb pacjentów, oferujemy leczenie interdyscyplinarne. Jako zespół złożony z wybitnych ekspertów w różnych dziedzinach stomatologii, oferujemy szerokie podejście do pracy z pacjentami, nie skupiając się wyłącznie na wybiórczym leczeniu jednego zęba.

Leczenie interdyscyplinarne dla każdego! Proponujemy szersze spojrzenie na rolę uzębienia w zdrowiu i wyglądzie pacjenta.

Dowiedz się więcej na temat poszczególnych etapów leczenia kompleksowego:

1. Wizyta Konsultacyjna – kliknij by przejść

2. Omówienie planu leczenia – kliknij by przejść

3. Leczenie – kliknij by przejść

4. Podtrzymanie efektów leczenia – kliknij by przejść

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.