Markiewicz Clinic tworzy zgrany zespół ambitnych ludzi dla których stomatologia to pasja. Staramy się wpływać pozytywnie na życie naszych pacjentów, projektując i wykonując dla nich nowe, piękne uśmiechy.

Skanowanie zębów cad-cam Cerect

Jednym z rewolucyjnych rozwiązań technologicznych jest system cad-cam Cerec. Umożliwia on skanowanie powierzchni zębów, z użyciem specjalnej kamery optycznej oraz błyskawiczną produkcję koron, licówek, czy perfekcyjnych implantów zębowych w laboratorium cyfrowym, dostępnym także na miejscu.

Zalety systemu Cerec:

  • Nowoczesna technologia będąca rewolucja w dziedzinie protetyki;
  • Skrócenie procedury wytwarzania koron oraz licówek do kilkunastu minut, przy standardowym czasie wykonania z zastosowanie tradycyjnych metod ok. 5 dni roboczych;
  • Niebywała dokładność wykonanych cyfrowych koron oraz licówek sięga 0,2 mikrometra;
  • Brak potrzeby wykonywania tradycyjnych wycisków oraz mas. Zamiast tego, pole protetyczne zostaje zeskanowane specjalnym optycznym skanerem wewnątrzustnym;
  • Idealna kosmetyka oraz perfekcyjna naturalność koron i licówek cad-cam. W przeciwieństwie do tradycyjnych koron napalanych na stopach metali i powodujących sine oraz szare przebarwienia w strefie okołodziąsłowej, uzupełnienia Cerec wyróżniają się nienaganną charakteryzacją i odcieniem identycznym jak szkliwo zęba;
  • Możliwość całkowitej metamorfozy uśmiechu z zastosowaniem cienkościennych licówek cerec w zaledwie 1 dzień;

 

Skuteczność i sprawność działania systemu Cerec, przy zachowaniu idealnej kosmetyki i naturalności w odtwarzaniu kształtu zębów, cenią sobie również zagraniczni pacjenci, którzy odwiedzają naszą Klinikę Stomatologii Estetycznej. System Cerec jest dla tej grupy pacjentów, ze względu na ograniczenia czasowe pobytu na miejscu, rozwiązaniem idealnym.

Zapraszamy do Markiewicz Clinic

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.