Mezoterapia twarzy w Markiewicz Clinic Gdańsk

Mezoterapia twarzy to bardzo skuteczny i bezpieczny zabieg z zakresu zabiegów medycyny estetycznej. Stosuje się go głównie w celu odmłodzenia twarzy, spłyceniu zmarszczek i ujędrnieniu skóry. Polecany jest wszystkim, a zwłaszcza pacjentom, którzy z powodu alergii nie mogą korzystać z terapii innymi wypełniaczami.

Mezoterapia

Do przeprowadzenia zabiegu stosuje się bardzo wiele materiałów zawierających witaminy, kolagen oraz leki. Są to materiały które dobierane są przez eksperta medycyny estetycznej w zależności od stanu skóry u pacjenta oraz jego indywidualnych potrzeb. Są one niezwykle przydatne dla regeneracji komórek skóry.

Stoswane preparaty dodatkowo  m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają one także syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Uzyskany efekt po ostrzyknięciu skóry o polega na wygładzeniu skóry, jej odżywieniu oraz uzyskaniu większej sprężystości.

Mezoterapia cienkoigłowa umożliwia także podanie pod skórę wielu preparatów odżywiających skórę, leków oraz witamin.

 

Zapraszamy na konsultacje z certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej +48 58 558 80 57

Cena zabiegów medycyny estetycznej

Wycena jest u każdego pacjenta indywidualna

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.