Marzysz o pięknym naturalnym, nowym uśmiechu, jakiego nigdy nie miałeś? Wybierz licówki ceramiczne, wykonywane bez preparacji i szlifowania zębów.

Nie masz czasu, jesteś zabiegany?

A może nie mieszkasz w Polsce, ale chciałbyś odwiedzić nasze Centrum Stomatologii Estetycznej żeby poprawić swój uśmiech w możliwie jak najkrótszym czasie?

Cyfrowe licówki w Markiewicz Clinic

To właśnie dla Ciebie w Markiewicz Clinic uruchomiliśmy nową usługę – cyfrowe licówki w jeden dzień. Cyfrowa technologia, m.in. cyfrowe wyciski,  umożliwiają nam bardzo sprawne działanie i wytwarzanie licówek tego samego dnia na miejscu z odpowiednia indywidualizacją i starannością w naszym protetycznym laboratorium cyfrowym Markiewicz Clinic.

Cyfrowe licówki

Markiewicz Clinic dzięki doświadczeniu naszych dentystów oraz dostępu do technologii cyfrowych możemy zaproponować Tobie wszelkie rodzaje licówek:

  • Licówki pełnoceramiczne nazywane również licówkami porcelanowymi oraz licówkami ceramicznymi  Stosowane bardzo często na zęby żywe. Ich wykonanie wiąże się z niewielką preparacją zęba, obejmującą przebarwienia na szkliwie oraz stare wypełnienia. Charakteryzują się nienaganną szczelnością i estetyką.
  • Licówki cienkościenne Są możliwe do wykonania w naszym laboratorium w technice redukcyjnej. Są bardzo delikatne i estetyczne. Ich proces cementowania wykonywany jest z największa starannością. Dzięki temu pozostają szczelne i estetyczne przez wiele lat.  Znajdują zastosowanie w większości przypadków na zębach żywych.
  • Licówki bezpreparacyjne non-prep zwane często licówkami Da Vinci oraz licówkami bez szlifowania. Pacjenci często nazywają te licówki chipsami ze względu na ich minimalna grubość rzędu 0,3 mm. Wykonuje się je bez żadnej preparacji na zębach żywych, bez przebarwień. Są możliwe do zastosowania w wybranych przypadkach. Dedykowane zwłaszcza dla osób młodych. W niektórych przypadkach wymagają wcześniejszego wybielania zębów.

Zapraszamy na konsultację do Markiewicz Clinic – +48 58 558 80 57

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.