Marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu, ale gdy słyszysz wybielanie zębów jesteś pełen obaw o swoje szkliwo?

Chciałbyś rozjaśnić kolor swoich zębów o kilka tonów?

Wybielałeś już kiedyś zęby ale nigdy nie byłeś zadowolony z efektu?

Jeżeli tak, to na pewno jesteśmy w stanie pomóc Ci osiągnąć wymarzony efekt rozjaśnienia Twoich zębów. Przeprowadziliśmy skuteczne rozjaśnianie zębów u setek pacjentów, zadowolonych z uzyskanego efektu. Wykonujemy wybielanie zębów wszystkimi dostępnymi metodami. Stosujemy tylko bezpieczne preparaty, przeznaczone do użytku medycznego, które nie wywołują szkodliwych powikłań. U każdego pacjenta zanim zostanie przeprowadzone wybielanie zębów, jest wykonane staranne badanie przez stomatologa. Zęby mogą zostać wybielone o ile podczas badania nie zostana wykryte ubytki próchnicowe lub stany zapalne. Diagnoza jest w pełni kompletna przy rozszerzeniu badania o specjalną rentgenodiagnoztyke cyfrową, pozwalającą w pełni na analizę wszystkich zębów. Warto zatem oddać się w ręce profesjonalistów aby przeprowadzić całą procedurę rozjaśniania tkanki zębowej w sposób bezpieczny. W Markiewicz Smile Clinic profesjonalna higienistka przeprowadza całą procedurę z wykorzystaniem najnowszej i zaawansowanej technologicznie lampy Zoom. Preparaty wykorzystywane są w atestowane, bezpieczne oraz przeznaczone do użytku medycznego

Co warto wiedzieć na temat wybielania zębów:

wybielanie zębów

  • Każde wybielanie powinno być przeprowadzone na zdrowych zębach bez osadu. Rekomendujemy wykonanie zabiegu profesjonalnego czyszczenia w gabinecie przed wybieleniem zębów. Warunkuje to większą skuteczność i lepszy efekt rozjaśnienia tkanki zębowej.
  • Wybielanie nie osłabia szkliwa zębów.To mit. Jeżeli jest przeprowadzone z wykorzystaniem wysokiej jakości preparatów, wybielanie nie powoduje żadnych działań niepożądanych, poza tymczasowa nadwrażliwością.
  • Po zabiegu czasami zachodzi konieczność wymiany starych i ciemnych wypełnień w odcinku przednim.
  • Przez pierwszy okres po wybielaniu zębów konieczne jest stosowanie białej diety. Szczegółowe instrukcje przekaże Ci nasza higienistka.

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.