Charakteryzacja ceramiki w Markiewicz Clinic

Indywidualna charakteryzacja ceramiki w Markiewicz Clinic to usługa o której marzy większość pacjentów, którzy nie do końca są zadowoleni z doboru koloru swoich koron i dopasowania ich do pozostałych zębów naturalnych. W Markiewicz Clinic postanowiliśmy wyjść naprzeciw tej grupie i wprowadziliśmy usługę premium polegającą na „malowaniu” ceramiki w obecności pacjenta.

Przy pojedynczych uzupełnieniach protetycznych, w zasadzie bez malowania nie można osiągnąć zadowalającego efektu. Przy większych pracach oraz dla uzyskania dużej zmiany rekomendujemy wykonywać uzupełnienia typu licówki  ceramiczne na zęby jednoimienne parami.

Indywidualna charakteryzacja to proces niezwykle czasochłonny i precyzyjny, wykonywany przez technika dentystycznego. Aby osiągnąć odpowiedni efekt estetyczny technik napala często kilkanaście warstw porcelany oraz różne mas barwiące. W konsekwencji praca ceramiczna – korony na implantach,  cyfrowe korony cad-cam, czy licówki E-max,  po zacementowaniu w ustach pacjenta, wygląda identycznie jak sąsiednie zęby naturalne. Zostają odtworzone nie tylko funkcje zęba, ale dzięki charakteryzacji oraz malowaniu, uzyskany efekt kolorystyczny, refleks światła i przezierność, są identyczne ze szkliwem sąsiednich zębów

Zapraszamy do Markiewicz Clinic

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.