Markiewicz Clinic to Klinika nakierowana na estetykę uśmiechu ale także całej twarzy. Oferujemy naszym pacjentom kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej.  W skład naszego zespołu wchodzą dyplomowani lekarze medycyny estetycznej.

Stomatologia estetyczna w klinice Markiewicz Clinic Gdańsk

W naszej Klinice wykonują naszym pacjentom cyfrowe projekty uśmiechów. Projektowany uśmiech jest elementem podkreślającym urodę każdej twarzy. W razie potrzeby lekarze są w stanie skorygować pewne niedoskonałości jak kurze łapki, pogłębione bruzdy nosowo-wargowe czy zmarszczki na czole. Wszystko po to by projektowany uśmiech i nasze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dodały pewności siebie oraz podniosły komfort życia naszych pacjentów.

Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Efekt

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.