Korony i licówki w jeden dzień – Markiewicz Clinic

Centrum stomatologii estetycznej Markiewicz Clinic powstało z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, również tych mieszkających poza granicami naszego kraju. Nasi stomatolodzy maja bardzo duże doświadczenie w planowaniu i realizacji poszczególnych kompletnych etapów leczenia nawet podczas jednej wizyty.

W całym procesie planowania i realizacji leczenia pomaga nam wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii w naszej Klinice, jak cyfrowy wycisk z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego Cerec. W projektach uśmiechów wykonanych przez naszych stomatologów, w miarę zapotrzebowania, przewidujemy jedynie wysoce estetyczne licówki oraz korony oparte na wytrzymałych  materiałach tylko i wyłącznie pełnoceramicznych. W obecnym w naszej Klinice cyfrowym laboratorium protetycznym, dzięki zaangażowaniu naszych techników dentystycznych powstają piękne prace protetyczne, odmieniające uśmiechy naszych pacjentów.

System Cerec to nie tylko jednak sam optyczny skaner wewnątrzustny wykorzystywany na co dzień przez naszych stomatologów, lecz także całe zaplecze kompatybilnego z nim sprzętu laboratoryjnego Cerec, służącego do błyskawicznego wytwarzania zaprojektowanych wcześniej i zaakceptowanych przez pacjentów, ślicznych pełnoceramicznych licówek, koron na podbudowie tlenku cyrkonu, czy implantów z koronami w jeden dzień.

Zalety sytemu Cerec:

  • Cyfrowy wycisk w formie bezpiecznego, błyskawicznego skanu wykonywanego przez stomatologa bez użycia mas wyciskowych.
  • Precyzja i niebywała dokładność w wytwarzaniu cyfrowych koron, licówek cad-cam przez kompatybilną ze skanerem cyfrową frezarkę Cerec
  • Nienaganna estetyka i naturalność uzupełnień wykonanych z wytrzymałej i estetycznej porcelany E-max oraz porcelany na tlenku cyrkonu, bez domieszek i obecności stopów metali.
  • Innowacyjna technologia pozwalająca na realizacje całego etapu planu w jeden dzień przez stomatologa – zęby w jeden dzień.

 

Marzysz o pięknym uśmiechu?

Chciałbyś poprawić komfort swojego życia, ale wiecznie nie masz czasu zając się swoimi zębami?

A może mieszkasz za granicą i chciałbyś zrealizować swoje leczenie stomatologiczne nawet o 60% taniej w Polsce, w sposób bezpieczny i sprawny?

Jeżeli Tak – system Cerec dostępny w Markiewicz Clinic to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zapraszamy na konsultację z naszymi stomatologami.

Kontakt – +48 58 558 80 57

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.