Podtrzymywanie efektów leczenia

Każde perfekcyjnie przeprowadzone leczenie kompleksowe może skończyć się porażką bez odpowiednie kontroli ze strony lekarza. W Markiewicz Clinic każdy pacjent ma indywidualnie wyznaczany plan wizyt kontrolnych, obejmujących również kontrolne zdjęcia rentgenowskie o fotograficzne. Po przeprowadzonym leczeniu kompleksowym jest to szczególnie istotne, aby wszczepione implanty, estetyczne licówki pełnoceramiczne czy cyfrowe korony porcelanowe, zachowały swoja stabilność. Kontrola i regularne spotkania z lekarzem oraz higienistką są w każdym konieczne.

 

   

 

  • Higienizacja – W każdym przypadku dobieramy odpowiedni plan profilaktyczny, który ma za zadanie nie dopuścić do powstania nowych ubytków próchnicowych lub paradontozy. Profesjonalna higienizacja zębów powinna być wykonywana najczęściej w protokole 1x/4-6 m-cy. Jedynym stanem w medycynie, który możemy utrzymać jest stan zdrowia. Po realizacji indywidualnego planu leczenia u każdego pacjenta, kolejnym celem jest utrzymanie i stabilizacja uzyskanego efektu oraz zdrowych zębów przez długie lata. Staramy się aby każdy pacjent miał przyporządkowaną osobistą higienistkę, która zadba o zdrowy stan zębów i dziąseł. Dużą rolę przykładamy do edukacji oraz budowania świadomości pacjentów. Regularne wizyty i spotkania z higienistką są jak wizyta w warsztacie samochodowym na regularnej wymianie oleju w silniku. W przypadku stabilnej sytuacji w jamie ustnej, jedno spotkanie co 6 miesięcy to warunek zachowania zdrowych zębów i dziąseł na długie lata.
  • Produkty do domowej higieny – Po przeprowadzonym leczeniu kompleksowym oraz wdrożeniu odpowiedniego programu profilaktyki profesjonalnej w Markiewicz Clinic, pacjent zostaje także poinformowany i przeszkolony w temacie odpowiednich technik higienizacji domowej. Higienistka wraz z lekarzem dobierają indywidualnie odpowiednie produkty oraz sprzęt do domowej higieny, aby podtrzymać efekty leczenia.

 

Kilka prostych kroków do Projektu Uśmiech w Markiewicz Clinic

  1. Wystarczy że umówisz się na wizytę konsultacyjną z naszymi ekspertami od pięknego uśmiechu.
  2. Zostanie wykonane Twoje fotograficzne portfolio oraz analiza diagnostyczna i badanie jamy ustnej
  3. Stomatolog wykona także modele Twoich zębów, zbada dynamikę mięśni twarzy, oceni relację zgryzową zębów i stawów skroniowo-żuchwowych.
  4. Po opuszczeniu Kliniki w zespole ekspertów, zostanie wykonana cyfrowa analiza. Twojego uśmiechu oraz przygotowany cyfrowy projekt nowego uśmiechu, jakiego nigdy nie miałeś.
  5. Cyfrowy projekt zostanie wykonany także z wosku – tzw. wax-up w postaci wymodelowania zębów o odpowiednim , zaprojektowanym kształcie, który jest dopasowany do. Twarzy i dynamiki Twojego uśmiechu.
  6. Po kilku dniach, na drugiej wizycie, stomatolog estetyczny zaprezentuje Tobie efekty swojej pracy w postaci prezentacji z wykorzystaniem zdjęć Twojej twarzy z odmienionym uśmiechem. Będziesz miał możliwość zgłoszenia swoich uwag, które mogą być po tej analizie nadal wprowadzone. Twoje subiektywne odczucia i całkowita satysfakcja są dla nas bardzo ważne. Na tej samej wizycie stomatolog przedstawi Ci Twój indywidualny plan, kosztorys i dokładny harmonogram wizyt, które będą potrzebne aby osiągnąć nowy, wymarzony uśmiech.
  7. Otrzymasz prezentację w formie elektronicznej. Będziesz miał możliwość konsultacji efektów naszej pracy ze swoją rodzina i znajomymi. Odmieniliśmy życie setek pacjentów, działając w zgodzie z naszymi wewnętrznymi procedurami. Dzięki temu efekty pracy naszych stomatologów oraz Projekty Uśmiechu – Markiewicz Dental Clinic były zawsze piękne i przewidywalne.Zapraszamy – odmień swój uśmiech razem z nami.

 

Obejrzyj film pokazujący cały proces leczenia kompleksowego naszej pacjentki

 

 

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.