Poznaj opinie naszych pacjentów na temat usług stomatologicznych w Markiewicz Clinic.

Marzysz o pięknym i zdrowym uśmiechu? To znaczy, że dobrze trafiłeś. Stomatologia to nasza pasja, a twoje oczekiwania są dla nas bardzo ważne. Doskonale wiemy, jak duże znaczenie i wpływ zarówno na samoocenę, jak i komfort życia mają Twoje zęby.

Profesjonalne leczenie

Serdecznie polecam Markiewicz Clinic wszystkim którzy oczekują profesjonalnego i kompleksowego podejścia do leczenia. Leczenie jest zawsze bezbolesne, a efekty przeszły moje oczekiwania. Lekarze w przyjemnej atmosferze, w sposób zrozumiały przekazują plan leczenia i profilaktyki. Polecam! Sarsa - Gwiazda POP

Profesjonalne podejście

Leczenie zębów w tym miejscu to czysta przyjemność! Nowoczesny sprzęt, mega profesjonalne podejscie, bezproblemowa miła obsługa oraz krótkie terminy oczekiwania. Miejsce godne polecenia bez dwóch zdań!

Zobacz film
Paweł Smakulski - kompozytor, gitarzysta Golden Life

Leczenie kompleksowe

Z polecenia znajomej pojechałam do kliniki Markiewicz Clinic w Gdańsku. Dr Jaworski na jednym terminie przeprowadził leczenie kanałowe, bez jakichkolwiek komplikacji. I tak zaczęła się moja przygoda z Markiewicz Clinic. Miałam dużo martwych zębów po leczeniach kanałowych oraz bardzo duże plomby. Kilkukrotnie stomatolog sugerował mi, że powinnam zdecydować się na korony, aby zęby nie uległy np. złamaniu. Także zdecydowałam się najpierw na zaprojektowanie, bo chciałam wiedzieć, jak będą wyglądały moje nowe zęby. Wszystkie zabiegi odbyły się praktycznie bezboleśnie i bez żadnych komplikacji. Także od tygodnia mogę cieszyć się moim nowym uśmiechem.

Zobacz metamorfozę
Maria B.

Profesjonalne leczenie

Serdecznie polecam. Miałam wykonane implanty przez dr Markiewicza oraz licówki cieńkościenne na podstawie cyfrowego projeku uśmiechu przez dr Barka Wandę. Dowiedziałam się od koleżanki o Markiewicz Clinic. W 100 % polecam, same pozytywy i całkowicie bezboleśnie.

Zobacz metamorfozę Ewy
Ewa N.

Profesjonalne podejście do pacjenta

Wszystko bez bólu i w przystępnych cenach. Polecam dr Pawła Chmielowskiego. W Klinice są nowe technologie i cyfrowe wyciski. Szok! Joanna S.

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.