Dlaczego warto zaufać Markiewicz Clinic

Markiewicz Clinic to centrum stomatologii estetycznej i implantologii, której autorem jest stomatolog dr Marek Markiewicz – ekspert ds implantologii. Jest to jeden z najnowocześniejszych ośrodków leczenia stomatolog w Polsce, który powstał z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, oczekujących bezbolesnego, a zarazem sprawnego leczenia w komfortowych warunkach.

Markiewicz Clinic to zespół ambitnych i znakomitych ekspertów  z każdej dziedziny od chirurgii, implantologii, ortodoncji, po periodontologię i endodoncję. Nasza wzajemna współpraca oraz interdyscyplinarne i indywidualne podejście w każdym leczeniu daje zawsze przewidywalne efekty leczenia. Nie uznajemy kompromisów i stawiamy na jakość.

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki.

 

 

Markiewicz Clinic tworzą ludzie dla których stomatologia to pasja. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach dedykowanych dla stomatologów w kraju i za granicą. Prowadzimy badania naukowe na uczelniach medycznych. Stomatolog Marek Markiewicz jest autorem innowacyjnej techniki regeneracji tkanki kostnej z wykorzystaniem komórek macierzystych. Prowadzimy szkolenia z zakresu implantologii stomatologicznej, w których może uczestniczyć każdy stomatolog chcący poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Posiadamy salę konsultacyjną gdzie sumiennie raz w tygodniu organizujemy panel ekspertów, w którym uczestniczy każdy stomatolog z naszej Kliniki. Omawiamy szczegółowo przebieg każdego leczenia naszego pacjenta.

Sprawdź dlaczego warto leczyć się w Markiewicz Clinic!

Gwarancja w Markiewicz Clinic Więcej
Opinie pacjentów Więcej

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.