Czym są licówki bezpreparacyjne E-max?

Licówki bezpreparacyjne, bądź cienkościenne to jeden z częstszych wyborów naszych pacjentów, którzy decydują się na poprawę swojego wizerunku oraz komfortu życia. Jednym z bardziej wytrzymałych materiałów służących do ich wykonania jest porcelana E-max. Ten rodzaj licówek porcelanowych jest z chęcią wykorzystywany przez naszych stomatologów, ze względu nie tylko na niebywałą wytrzymałość, lecz także perfekcyjną estetykę. Czasem mocno przebarwione i ciemne zęby mogą zostać odmienione dzięki porcelanowym licówkom.

licówki bezpreparacyjne E-max

Proces wytwarzania oraz planowania kształtu, zasięgu licówek ceramicznych to zadanie dla stomatologa z odpowiednim doświadczeniem oraz warsztatem. W Markiewicz Clinic naszą pracę traktujemy nie tylko jednak jak rzemiosło, lecz także naszą pasję. Każda zmiana uśmiechu z wykorzystaniem licówek pełnoceramicznych jest starannie wcześniej zaplanowana oraz zaakceptowana przez pacjenta, dzięki wizualizacji projektu. Jest to dzisiaj możliwe dzięki dostępnym w naszej Klinice cyfrowym narzędziom oraz DSD – Digital Smile Design.

Zapraszamy na konsultację – +48 58 558 80 57

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.