Cyfrowe laboratorium protetyczne

Projekt Markiewicz Clinic od początku swojego powstawania zakładał przeniesienie leczenia stomatologicznego na inny, wyższy poziom. Zależało nam, aby było możliwe zakończenie każdego etapu leczenia protetycznego na miejscu, w sposób szybki i przewidywalny, bez wysyłania do laboratorium na zewnątrz.

Jako jedna z nielicznych Klinik Stomatologicznych w Polsce dysponujemy własnym Cyfrowym Laboratorium Protetycznym, wyposażonym w sprzęt protetyczny światowej klasy. Zapewnia to niebywały komfort pracy naszym dentystom, a także leczącym się w Markiewicz Clinic, pacjentom. Dostęp do miejscowego laboratorium to niebywała szansa na wykonanie uzupełnień protetycznych w 1 dzień oraz wykonywania na miejscu pięknych indywidualizacji ceramiki, aby dopasować uzupełnienie do zębów własnych pacjenta, w sposób jak najbardziej zbliżony i naturalny

Pracujący w laboratorium technicy dentystyczni z wielką precyzją oraz dokładnością wytwarzają piękne uzupełnienia protetyczne jak: cyfrowe cienkościenne licówki, korony cyfrowe CAD-CAM, mosty oraz odbudowy na implantach w 1 dzień

Laboratorium protetyczne dysponuje m.in.

  • Skanerem cyfrowym laboratoryjnym z systemu InLab Cerec
  • Centrum projektowania rekonstrukcji protetycznych CAD-CAM
  • Piecem do wykonywania uzupełnień ceramicznych z funkcją tłoczenia ceramiki E-max
  • Piecem do synteryzacji prac na tlenku cyrkonu

 

Zapraszamy do Markiewicz Clinic
+48 58 558 80 57

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.