Implant z koroną w Markiewicz Clinic

Wiem jak istotna w Twoim życiu jest niezachwiana pewność siebie. Decydujący wpływ na nią ma piękny i kompletny uśmiech. Jeżeli okazało się, że Twój ząb musi być usunięty w wyniku złamania lub zniszczenia, warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług naszych ekspertów do spraw implantów zębowych. Aktualnie w Markiewicz Clinic jesteśmy w stanie wszczepić implant z korona w jeden dzień.

Usługa wszczepienia implantu z koroną w jeden dzień została wprowadzona specjalnie dla tych, którym zależy na błyskawicznym uzupełnieniu utraconego zęba  poprzez wprowadzenie implantu zębowego z koroną.

 

Jak to działa?

  • Umów się na konsultację

Wykonamy kompletne badanie 3D Twojej kości w miejscu utraconego zęba, przygotujemy kosztorys i zaplanujemy zabieg wprowadzenia implantu dentystycznego. Najczęściej zostaje on przeprowadzony tego samego dnia lub w najbliższym możliwym terminie. Analiza tomografii komputerowej pozwala dobrać implant dentystyczny optymalnie do zastanego wolumenu kostnego. Odpowiedni kształt i geometria wszczepu jest konieczna aby uzyskać wystarczającą stabilizację pierwotna implantu, która umożliwia obciążenie wszczepu tytanowego, wykonana na tej samej wizycie korona protetyczną.

  • Przyjdź na zabieg

Implantolog podczas jednej procedury delikatnie i bezboleśnie usunie ząb oraz wprowadzi w jego miejsce sztuczny korzeń, tj. implant zębowy. Dzięki obecności laboratorium protetycznego w Markiewicz Clinic, do implantu na tym samym zabiegu zostanie przykręcona korona, która odtworzy strukturę i wygląd naturalnego zęba.

  • Opuść Markiewicz Clinic z kompletnym uśmiechem

Po zabiegu twój stomatolog wręczy Ci zalecenia pozabiegowe oraz ustali z Tobą wizyty kontrolne oraz następne ewentualne etapy leczenia

Udzielamy gwarancji na implanty. Zapraszamy na konsultację – +48 58 558 80 57

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.