Leczenie

1. Leczenie kanałowe – kliknij by przejść

2. Cyfrowa ortodoncja – kliknij by przejść

3. Korony i licówki Cerec – kliknij by przejść

4. Laboratorium – kliknij by przejść

Etap 1 – Leczenie biologiczne i sanacja jamy ustnej

Pierwszym krokiem jest higienizacja profesjonalna w Markiewicz Clinic polegająca na usunięciu złogów kamienia, przebarwień oraz redukcji flory bakteryjnej w kieszonkach dziąsłowych. Następnie stomatolog przeprowadza tzw. sanację jamy ustnej, co uwzględnia leczenie biologiczne. W pierwszym rzędzie leczone są zęby żywe. Próchnica, która je objęła musi być bowiem jak najszybciej usunięta, aby nie dopuścić do stanu zapalnego. Ważnym elementem jest także poprawa i powtórne leczenie kanałowe niektórych zębów, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Etap 2 – Leczenie specjalistyczne

W zależności od sytuacji i potrzeb w Markiewicz Clinic dysponujemy zespołem specjalistów i sprzętem pozwalającym na przeprowadzenie w sposób bezpieczny i bezbolesny każdego etapu leczenia kompleksowego.

Chcesz poznać przykłady leczenia specjalistycznego?

  • Bezbolesne leczenie kanałowe pod mikroskopem – Endodonci w Markiewicz Dental Clinic do zespół wybitnych specjalistów w swojej dziedzinie. Zajmują się poprawianiem leczenia kanałowego w martwych zębach, wyjmują złamane w kanałach narzędzia. Jest to tzw. powtórne leczenie kanałowe. Całe leczenie kanałowe wykonywane jest w sposób sprawny na jednej lub dwóch wizytach oraz przede wszystkim zawsze bezboleśnie.
  • Cyfrowa Ortodoncja – Leczenie ortodontyczne prowadzone jest przez ekspertów w tej dziedzinie z zachowaniem światowych standardów. Ważnym elementem tego leczenia jest staranne zaplanowanie całego procesu. Wybór odpowiedniego aparatu ortodontycznego zapada po starannym wytłumaczeniu przez naszego ortodontę wad i zalet poszczególnych aparatów ortodontycznych. Dysponujemy wszystkimi metodami leczenia ortodontycznego dostępnymi aktualnie na całym świecie. Leczenie ortodontyczne i jego sposób można wykonać u każdego pacjenta, niezależnie od wieku, po unormowaniu sytuacji w jamie ustnej i etapie tzw. leczenia biologicznego.
  • Implanty oraz nawigacja komputerowa – Implantologia dentystyczna to jedna z podstawowych dziedzin naszej działalności. Nasi lekarze posiadają tytuły ekspertów do spraw implantologii nadane przez największe organizacje implantologiczne na świecie. Wiedza i doświadczenie naszych implantologów są także stale pogłębiane na licznych kursach i konferencjach na całym świecie.

  • Korony i licówki cad-cam Cerec oraz cyfrowy wycisk – Zamiast tradycyjnych mas wyciskowych stosujemy optyczne skanery wewnątrzustne. Obraz cyfrowy jest przesyłany bezpośrednio do obecnego miejscu laboratorium protetycznego. Proces ten jest całkowicie bezpieczny, bardzo dokładny oraz przyspiesza leczenie. Wykonanie kilku licówek, mostu czy koron jest możliwe często podczas jednej wizyty.

  • Cyfrowe Laboratorium Protetyczne jest w Markiewicz Clinic na miejscu – Jako jedna z nielicznych Klinik Stomatologicznych w Polsce dysponujemy własnym Cyfrowym Laboratorium Protetycznym, wyposażonym w sprzęt protetyczny światowej klasy. Zapewnia to niebywały komfort pracy naszym dentystom, a także leczącym się w Perfect Smile Clinic Garnizon, pacjentom. Dostęp do miejscowego laboratorium to niebywała szansa na wykonanie uzupełnień protetycznych w 1 dzień oraz wykonywania na miejscu pięknych indywidualizacji ceramiki, aby dopasować uzupełnienie do zębów własnych pacjenta, w sposób jak najbardziej zbliżony i naturalny.

Podsumowania etapów leczenia

Markiewicz Clinic tworzą ludzie dla których stomatologia to pasja. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach dedykowanych dla stomatologów w kraju i za granicą W procesie leczenia pacjentów, przychodzi nam z pomocą najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, w który wyposażona jest nasza klinika. Do projektowania i wykonywania estetycznych prac jak licówki czy korony porcelanowe wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie cyfrowe w stomatologii, między innymi cyfrowe projektowanie uśmiechu – digital smile design – DSD oraz wyciski cyfrowe i skanery Cerec.

 

 

 

 

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.