Diagnostyka RTG oraz Tomografia CBCT 3D

Każde leczenie stomatologiczne powinno być starannie zaplanowane. Decydujący wpływ na etapie tworzenia każdego planu leczenia jest dokładne zbadanie jamy ustnej oraz szczegółowa analiza zdjęć i skanów RTG. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do cyfrowej diagnostyki RTG.

Markiewiczt Smile Clinic posiada osobno wydzielony gabinet RTG. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do rentgenodiagnostyki cyfrowej.

Centralne miejsce naszej pracowni RTG zajmuje aparat 3D CBCT Carestream, który umożliwia wykonywanie:

  • Cyfrowych, dokładnych zdjęć panoramicznych
  • Skanów tomografii stożkowej CBCT całych łuków zębowych, pojedynczych zębów oraz tomografii kości szczęki
  • Cyfrowych zdjęć cefalometrycznych. Ten rodzaj diagnostyki rentgenowskiej jest konieczny przy planowaniu leczenie ortodontycznego. Uzyskany obraz jest automatycznie wysyłany do specjalnego oprogramowania służącego do planowania i wizualizacji przebiegu leczenia ortodontycznego
  • Skanów pobranych wycisków uzębienia pacjenta, co pozwala na uzyskanie cyfrowego obrazu modelu zębów

Pracownia RTG posiada także:

  • Aparat rengenowski do zdjęć zębowych punktowych
  • Skaner cyfrowy płytek fosforowych.

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.