INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA ­ LEKARZ DENTYSTA MAREK MARKIEWICZ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich nr POIR.03.02.02-00-1465/18 pt. „Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań do zastosowania w implantologii stomatologicznej”

Celem projektu jest wdrożenie nowej technologii obejmującej innowacyjny sposób otrzymywania unikalnego augmentatu na potrzeby implantologii stomatologicznej (regeneracji układu kostnego jamy ustnej), złożonego z aspiratu szpiku kostnego.

Okres realizacji projektu: 01.06.2018 r. – 31.03.2019 r. 

Wydatki na realizację projektu: 1 292 000,00 PLN 

Dofinansowanie projektu z UE: 710 600,00 PLN

 

Gwarancja w Markiewicz Clinic Więcej
Opinie pacjentów Więcej

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.