Markiewicz Clinic usługi stomatologiczne świadczone są w pełnym zakresie, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyki oraz leczenia. Dążąc do zaspokojenia wszystkich potrzeb pacjentów, oferujemy leczenie interdyscyplinarne. Jako zespół złożony z wybitnych ekspertów w różnych dziedzinach stomatologii, oferujemy szerokie podejście do pracy z pacjentami, nie skupiając się wyłącznie na wybiórczym leczeniu jednego zęba.

Leczenie interdyscyplinarne dla każdego!

Proponujemy szersze spojrzenie na rolę uzębienia w zdrowiu i wyglądzie pacjenta.

Aby leczenie interdyscyplinarne było skuteczne i dobrze zaplanowane ważne są dla nas:

  • Planowanie leczenia
  • Diagnostyka cyfrowa
  • Tomografia kości
  • Analiza twarzy
  • Projekt uśmiechu wg autorskiej koncepcji Markiewicz Clinic Design

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.