Markiewicz Clinic to Centrum Stomatologii Estetycznej. Stomatolog estetyczny to osoba, która zajmuje się leczeniem zębów, ale także zmienia pacjentom ich uśmiechy. Protetyka cyfrowa to nowoczesna gałąź stomatologii, która odgrywa bardzo ważną rolę w procesie leczenia naszych pacjentów.

Praca stomatologa estetycznego w Markiewicz Clinic jest bardzo komfortowa ze względu na obecność laboratorium protetycznego na terenie naszej Kliniki. Pozwala to na sprawne rozwiązywanie problemów estetycznych każdego pacjenta, nawet podczas jednej wizyty.

Stomatolog estetyczny w Markiewicz Clinic to specjalista, który posiada ogromna wiedzę i doświadczenie na polu różnych dziedzin stomatologii. Zajmuje się projektowaniem cyfrowym uśmiechu, implantami dentystycznymi, ale także musi mieć duże doświadczenie z protetyką cyfrową.

Protetyka stomatologiczna Gdańsk

Protetyka jest niezwykle trudną i skomplikowaną dziedziną w stomatologii. Polega ona na trwałym i kosmetycznym odtworzeniu braków spowodowanych brakiem w uzębieniu. Za pomocą protetyki Gdańsk możliwe jest odbudowanie zębów poprzez wstawienie nowej korony, mostów czy licówek. Nowoczesne technologie, które mają swoje zastosowanie w protetyce cyfrowej, powalają lekarzowi prowadzącemu na dobranie odpowiedniej metody leczenia.

Protetyka cyfrowa 3D – co to jest i kiedy ją stosujemy?

Protetyka cyfrowa 3D opiera się na zastosowaniu najnowszych technologii trójwymiarowych. Stomatolog podczas wizyty odczytuje wewnątrzustny obraz uzębienia, a także konkretne miejsce, które wymaga leczenia. W krótkim czasie skan trafia do komputera, i w zależności od problemu, specjalistyczny program projektuje ząb dostosowany do warunków jamy ustnej pacjenta oraz dopasowuje do kształtu twarzy. W protetyce cyfrowej 3D wykorzystuje się system cas-cam Cerec.

Protetyka cyfrowa 3D w Markiewicz Dental Clinic

W Dental Smile Clinic Garnizon przed przystąpieniem do wykonania skanu protetycznego, wykonuje się indywidualny Cyfrowy Projekt Uśmiechu, dzięki któremu lekarz prowadzący wraz z pacjentem znają rezultat leczenia. Wszystko odbywa się z niezwykłą precyzją i dbałością o nawet najmniejsze szczegóły, z zagwarantowaniem najwyższego komfortu pacjenta. Na miejscu znajduje się również laboratorium protetyczne, co znacznie przyspiesza czas leczenia. W wielu przypadkach problem można rozwiązać już tego samego dnia.

W zakres naszych działań w ramach cyfrowej protetyki m.in.wchodzą:

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.