Szczegóły metamorfozy

Stan zastany


Zęby przednie starte i zniszczone. W bocznym odcinku, wykonane w innym gabinecie mosty na implantach, których ceramika nie była dopasowana pod względem koloru do odcinka przedniego.

Cel jaki pacjent chciał osiągnąć


Pacjent oczekiwał poprawy estetyki.

Zastosowane leczenie


Po ocenie radiologicznej, wszczepionych w innym gabinecie implantów, zostały dobrane do nich inne łączniki protetyczne oraz wykonano kompleksowy projekt nowego uśmiechu. Po akceptacji pacjenta zespół protetyczny wykonał na implantach nowe, cyrkonowe korony cyfrowe. Odcinek przedni został pokryty licówkami E-max

Zespół prowadzący leczenie


Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu – dr Marek Markiewicz, technik dentystyczny Monika Mikołajczyk

Licówki porcelanowe E-max, korony na implantach – dr Marek Markiewicz / dr Bartosz Wanda

Sprawdź dlaczego warto leczyć się w Markiewicz Clinic!

Gwarancja w Markiewicz Clinic Więcej
Opinie pacjentów Więcej

Umów się na wizytę!

Zostaw nam wiadomość, a nasz konsultant szybko skontaktuje się z Tobą i chętnie odpowie na każde pytania.

Skorzystaj z wygodnych rat
na leczenie w naszej klinice

Czasem pojawia się nieplanowana sytuacja w której zmuszeni jesteśmy skorzystać z pomocy stomatologa, a nie planowaliśmy tego w swoim aktualnym, domowym budżecie. Wychodząc temu naprzeciw, wprowadziliśmy system leczenia stomatologicznego na raty.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.