System ratalny w Markiewicz Clinic

Czasem pojawia się nieplanowana sytuacja w której zmuszeni jesteśmy skorzystać z pomocy stomatologa, a nie planowaliśmy tego w swoim aktualnym, domowym budżecie.

Wychodząc temu naprzeciw, wprowadziliśmy system leczenia stomatologicznego na raty.

raty

Każdy pacjent w Markiewicz Clinic ma możliwość w szybki i bezpieczny sposób skorzystania ze sprawdzonego systemu ratalnego – Mediraty. Jest to najpopularniejszy w Polsce, sprawdzony system finansowania usług medycznych. Pacjenci mogą w ten sposób przeprowadzić leczenie w sposób efektywny i sprawny oraz rozłożyć koszta na wygodne raty. Sfinansować można cały plan leczenia lub jego część w zależności od potrzeb.

3 proste kroki do leczenia stomatologicznego  na raty w Markiewicz Clinic:

  1. Umów się na wizytę konsultacyjną, na której będzie sporządzony Twój plan leczenia i kosztorys w oparciu o badanie przez naszych specjalistów i staranną diagnostykę
  2. Stworzony kosztorys oraz plan leczenia możesz przekazać bezpośrednio w rejestracji Markiewicz Clinic – my skontaktujemy się z konsultantem Mediraty
  3. Po wybraniu oferty i dogodnych dla Ciebie rat możesz złożyć wniosek o finansowanie leczenia na raty poprzez system Mediraty u nas w rejestracji.
Gwarancja w Markiewicz Clinic Więcej
Opinie pacjentów Więcej

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.