Marek Markiewicz

Lekarz dentysta/ kierownik ds. medycznych

Stomatolog Marek Markiewicz to właściciel i założyciel Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii –Markiewicz  Clinic. Od 2008 roku prowadził także Klinikę Perfect Smile w Gdańsku Suchaninie, gdzie wprowadził najwyższy system jakości w leczeniu stomatologicznym.

Pasja do estetycznej stomatologii cyfrowej oraz implantologii i chęć nieustannego wychodzenia ze strefy komfortu od zawsze były siłą napędową w pracy dr Markiewicza. Owocem tego jest jedna z najnowocześniejszych Klinik Stomatologicznych w Polsce – Markiewicz Clinic, która od początku do końca powstawała w oparciu o autorskie pomysły dr Markiewicza. Praca w pełni zaawansowanym środowisku cyfrowym, dostęp do innowacyjnych technologii oraz bezpiecznych i dokładnych narzędzi diagnostycznych, stanowią podstawę w planowaniu i realizacji głównego celu, jakim zawsze w pracy dr Markiewicza jest piękny i zdrowy uśmiech.

Stomatologia estetyczna oraz implantologia stanowią szczególne miejsce w pracy stomatologa Marka Markiewicza. Poprawa komfortu życia pacjentów poprzez uzupełnianie braków zębowych z zastosowaniem implantówcyfrowych koroncienkościennych licówek oraz piękne metamorfozy uśmiechu  sprawiają mu wielką satysfakcję.

 • Kierownik Medyczny zespołu Markiewicz Clinic
 • Ekspert ds. implantologii stomatologicznej –  DIPLOMATE PSI/ICOI/DGOI
 • Absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku.
 • Pracownik dydaktyczny i naukowy na Oddziale Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Aktualnie otwarty przewód doktorski na tym wydziale.
 • Autor licznych artykułów naukowych z zakresu implantologii stomatologicznej.
 • Wykładowca i autor kursów i szkoleń z implantologii estetycznej.
 • Aktywny członek największych stowarzyszeń i organizacji implantologicznych na świecie jak PSI/ICOI/DGOI.
 • Autor innowacyjnej techniki odbudowy kości w leczeniu implantologicznym z wykorzystaniem komórek macierzystych.
 • Uczestnik licznych kursów, konferencji naukowych w kraju i za granicą, dotyczących stomatologii estetycznej oraz implantologii.

Olbrzymie doświadczenie kliniczne oraz wiedza dotycząca każdej dziedziny stomatologii  pozwalają dr Markiewiczowi na interdyscyplinarne podejście do każdego przypadku przy planowaniu leczenia jak i projektowaniu cyfrowym nowego uśmiechu.

Lekarz stomatolog Marek Markiewicz ukończył Curriculum Implantologii w ramach kształcenia podyplomowego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Jest to potwierdzone tytułem Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej, numer licencji 22/2012.

Posiada również tytuł eksperta ds. Implantologii stomatologicznej – DIPLOMATE, nadany przez największe organizacje i stowarzyszenia implantologiczne na świecie.

Aktywny członek:

 • Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI,
 • Deutsche Gesellschaft für Orale ImplantologieDGOI,
 • International Congress of Oral Implantologists ICOI.

W codziennej pracy zarówno z zakresu stomatologii estetycznej jak i podczas wprowadzania implantów, stomatolog Marek Markiewicz kieruje się zasadą uwzględniającą szczególną dbałość o komfort pacjenta, bezpieczeństwo i bezstresową atmosferę. Leczenie przebiega zawsze bezboleśnie, a także dzięki dużemu doświadczeniu, bardzo sprawnie. Jako nowoczesny stomatolog, mający dostęp w Klinice Markiewicz Clinic do innowacyjnych technologii, nie uznaje kompromisów. Ma świadomość jak ważne w życiu każdego pacjenta są zdrowe zęby oraz piękny uśmiech. W swojej pracy stosuje najwyższej jakości implanty. Na etapie planowania, projektuje tylko takie uśmiechy, które są gwarancją  stabilnego efektu oraz charakteryzują się naturalnością, nienaganną estetyką i harmonią z twarzą pacjentów.

Dr Markiewicz to jednak nie tylko stomatolog, dla którego praca jest jego pasją. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem trójki wspaniałych chłopców, z którymi uwielbia spędzać swój wolny czas.