Szczegóły metamorfozy

Stan zastany


Stan po leczeniu ortodontycznym. Hipoplazje szkliwa, nieszczelne wypełnienia.

Cel jaki pacjent chciał osiągnąć


Pacjentka oczekiwała poprawy estetyki zębów, zamknięcia szpar międzyzębowych. Chciała przy tym zachować naturalny kolor zębów i delikatnie je rozjaśnić.

Zastosowane leczenie


Dr Markiewicz w pierwszym etapie wykonał DSD – cyfrowe projektowanie uśmiechu, dzięki czemu pacjentka mogła zapoznać się z docelowym kształtem zębów przed leczeniem. Po akceptacji zęby zostały zeskanowane, a ich kształt został zapisany w postaci pliku cyfrowego i przesłany do Laboratorium Markiewicz Clinic. Następnie technik dentystyczny Monika Mikołajczyk wykonała w ciągu dwóch dni nowe licówki cienkościenne E-max o tym samym kształcie który pacjentka zaakceptowała podczas prezentacji projektu przez dr Markiewicza.

Zespół prowadzący leczenie


Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu – dr Marek Markiewicz, technik dentystyczny Monika Mikołajczyk

Licówki cienkościenne E-max  – dr Marek Markiewicz, technik dentystyczny Monika Mikołajczyk

Sprawdź dlaczego warto leczyć się w Markiewicz Clinic!

Gwarancja w Markiewicz Clinic Więcej
Opinie pacjentów Więcej

Umów się na wizytę!

Zostaw nam wiadomość, a nasz konsultant szybko skontaktuje się z Tobą i chętnie odpowie na każde pytania.

Skorzystaj z wygodnych rat
na leczenie w naszej klinice

Czasem pojawia się nieplanowana sytuacja w której zmuszeni jesteśmy skorzystać z pomocy stomatologa, a nie planowaliśmy tego w swoim aktualnym, domowym budżecie. Wychodząc temu naprzeciw, wprowadziliśmy system leczenia stomatologicznego na raty.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.