Szczegóły metamorfozy

Stan zastany


Pacjent zgłosił się do Kliniki z powodu niezadowolenia z koloru zębów oraz starcia brzegów siecznych siekaczy górnych. W badaniu stwierdzono ponadto liczne ubytki próchnicowe oraz obecność złogów kamienia nazębnego.

Cel jaki pacjent chciał osiągnąć


Pacjentowi najbardziej zależało na poprawie koloru zębów oraz odbudowie startych powierzchni. Ponadto Pan nie był zadowolony z ustawienia zębów oraz z przebarwienia zęba siekacza bocznego górnego po stronie prawej, który był zębem martwym.

Zastosowane leczenie


Dr Bartosz Wanda przeprowadził dokładne badanie jamy ustnej. Leczenie rozpoczęło się od usunięcia kamienia i osadu przez higienistkę stomatologiczną Żanete Norowską, a następnie lekarz przeprowadził leczenie zębów celem eliminacji ognisk próchnicy. W kolejnym etapie wykonano deprogramator Koisa celem diagnostyki stawu skroniowo – żuchowego, który Pacjent użytkował przez okres dwóch tygodni. Następnie dr Bartosz Wanda wykonał projekt Cyfrowego Planowania Uśmiechu. Leczenie rozpoczęło się od wybielania zębów Pacjenta przy pomocy lampy Beyond przez higienistkę Żanetę Norowską pod nadzorem lekarza, a następnie dr Bartosz Wanda przygotował zęby Pacjenta w obrębie od kła prawego do kła lewego, wykonał odpowiednie skany przy pomocy skanera wewnątrzustnego Primescan Cerec. W laboratorium protetycznym technik dentystyczny Daria Gollus wykonała 4 korony na zęby sieczne górne oraz licówki na kły.

Zespół prowadzący leczenie


Leczenie biologiczne – dr Bartosz Wanda

Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu – dr Bartosz Wanda, technik dentystyczny Monika Mikołajczyk

Protetyka, Licówki  – dr Bartosz Wanda, technik dentystyczna Daria Gollus

Sprawdź dlaczego warto leczyć się w Markiewicz Clinic!

Gwarancja w Markiewicz Clinic Więcej
Opinie pacjentów Więcej

Umów się na wizytę!

Zostaw nam wiadomość, a nasz konsultant szybko skontaktuje się z Tobą i chętnie odpowie na każde pytania.

Skorzystaj z wygodnych rat
na leczenie w naszej klinice

Czasem pojawia się nieplanowana sytuacja w której zmuszeni jesteśmy skorzystać z pomocy stomatologa, a nie planowaliśmy tego w swoim aktualnym, domowym budżecie. Wychodząc temu naprzeciw, wprowadziliśmy system leczenia stomatologicznego na raty.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.