Pogotowie stomatologiczne

POGOTOWIE DENTYSTYCZNE

DYŻUR STOMATOLOGICZNY

ZADZWOŃ: 58 558 80 57

Markiewicz Clinic

ul. Karola Szymanowskiego 2 (Biurowiec Vigo, parter)
80-280 Gdańsk

Pogotowie stomatologiczne Gdańsk – gdzie szukać pomocy?

W nagłych przypadkach bólu zęba najlepszym sposobem jest kontakt z rejestracją Kliniki pod nr 58 558 80 57. Pacjenci z nagłym bólem zębów, którzy wymagają przeprowadzenia interwencyjnych procedur przez lekarza stomatologa będą przyjęci w najszybszym możliwym czasie. Pilne sytuacje z bolącym zębem traktowane są przez nasz personel priorytetowo.

Czym jest dyżur stomatologiczny?

Dyżur stomatologiczny w naszej Klinice pełnią dentyści o różnych specjalnościach. Nagłe przypadki bólu zęba, wymagające zarówno leczenia kanałowego, czy wyrwania zęba, są przeprowadzane w ramach pogotowia stomatologicznego, zgodnie z cennikiem usług Kliniki, bez żadnych dodatkowych opłat. W zależności od sytuacji, po wykonaniu badania przez lekarza stomatologa pełniącego dyżur stomatologiczny, w każdym przypadku zostaje przeprowadzana procedura, której celem jest ulga w bólu zęba. Klinika dysponuje wysokiej jakości sprzętem jak tomografia komputerowa, czy mikroskopy stomatologiczne, co zapewnia najwyższej jakości standardy usług naszym pacjentom.

Pogotowie stomatologiczne – w jakich sprawach się zgłaszać?

Wszyscy pacjenci cierpiący z powodu bólu zęba są traktowani priorytetowo. Gwarantujemy, że będą przyjęci tego samego dnia przez dentystę, który pełni dyżur stomatologiczny. Proszę o kontakt telefoniczny z rejestracją Kliniki  58 558 80 57 w każdym pilnym przypadku wymagającym zarówno leczenia kanałowego, odbudowy złamanego zęba, czy ekstrakcji bolącego zęba. Nasz zespół specjalistów gwarantuje, że każda usługa zostanie przeprowadzona bezboleśnie. Dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi diagnostycznych oraz wysokiej klasy zaplecza sprzętu stomatologicznego jak tomografia komputerowa, rentgen panoramiczny, zdecydowanie ułatwia dentyście postawienie prawidłowej diagnozy oraz skraca czas procedur stomatologicznych w przypadku wystąpienia bólu zęba. Po przeprowadzonym badaniu przez stomatologa, pełniącego dyżur dentystyczny zostaje postawiona odpowiednia diagnoza. W każdym przypadku nasz personel zrobi wszystko, co w jego mocy, aby w pierwszym rzędzie przeprowadzać takie procedury, które z założenia mają na celu zachowanie bolącego zęba. Popularnie nazywane wyrwanie zęba, tj. tzw ekstrakcja jest w tutejszej placówce rozwiązaniem ostatecznym lub wykonywanym na wyraźne życzenie pacjenta który zgłasza się na pogotowie stomatologiczne.

Gdzie w Gdańsku jest dyżur stomatologiczny?

Dyżur stomatologiczny prowadzony jest w Markiewicz Clinic przy ul. Szymanowskiego 2/6 w Gdańsku. Klinika mieści się na parterze biurowca Vigo (okolice Galerii Bałtyckiej) w Gdańsku Wrzeszczu. Szczegóły dojazdu znajdą Państwo na mapce w zakładce Kontakt.

Koronawirus. Gdzie do dentysty?

Co z bólem zęba w czasach epidemii?

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz ze względu na bardzo dużą ilość pacjentów bólowych, wiele wizyt planowanych jest odroczone w czasie. Działania te mają na celu pomoc wszystkim tym, którzy cierpią z powodu bólu zęba.

Zanim nastąpi wizyta, nasz personel w pierwszej kolejności oceni stan zagrożenia telefonicznie oraz przeprowadzi odpowiednią telefoniczną ankietę, po której pacjent może zostać przyjęty przez dentystę  w ramach pogotowia stomatologicznego w naszej Klinice.

Klinika stomatologiczna jest otwarta w czasie epidemii koronawirusa.

W związku z aktualnym stanem zagrożenia epidemią koronawirusa w naszej Klinice zostały podjęte odpowiednie kroki mające na celu zminimalizowanie ryzyka transmisji koronawirusa. Został opracowany specjalny zestaw procedur, zgodny z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, mający na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa podczas przeprowadzania procedur niosących doraźną pomoc w nagłych sytuacjach bólu zęba, w ramach pogotowia stomatologicznego. W czasach zagrożenia epidemicznego każdy pacjent jest przyjmowany zgodnie z wprowadzonym protokołem bezpieczeństwa. Klinika jest wyposażona w wentylację mechaniczną, zapewniającą odpowiednią wymianę powietrza w czasie. Dodatkowo podczas przestoju gabinetów, pomiędzy przyjmowanymi pacjentami, stosujemy  specjalne bakteriobójcze lampy UV-C, które odpowiadają za dezynfekcję powietrza oraz powierzchni. Lampy emitujące promienie ultrafioletowe sterylizują powietrze z mikroorganizmów, w tym wirusów.

Dbamy o świadczenie usług na najwyższym poziomie i spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas przeprowadzanych procedur stomatologicznych.

Bezpieczeństwo oraz satysfakcja pacjentów odwiedzających naszą Klinikę jest dla nas priorytetem.

Zadzwoń i umów się na wizytę. +48 58 558 80 57


Udostępnij: