Iwona Gornowicz

Lekarz dentysta

Lekarz dentysta Iwona Gornowicz jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem. Uzyskała bardzo dobry wynik na Lekarsko-Dentystycznym Egzaminie Państwowym. Pasja, z jaką wykonuje swój zawód sprawia, że dr Iwona nieustannie podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach dotyczących kompleksowego leczenia, stomatologii i  medycyny estetycznej.

W pracy nieustannie wychodzi ze strefy komfortu, by oferować pacjentom usługi na najwyższym poziomie, które wykonuje z użyciem bezpiecznych narzędzi diagnostycznych i innowacyjnych technologii umożliwiających planowanie i osiągnięcie celu, jakim jest zdrowy i piękny uśmiech.

Duże doświadczenie kliniczne i obszerna wiedza pozwalają dr Iwonie interdyscyplinarnie leczyć pacjentów. Codzienne korzystanie z zalet zaawansowanej stomatologii cyfrowej pozwala na sterowanie i zaprezentowanie wyników leczenia pacjentom nim zostanie ono rozpoczęte.

Przy fotelu dr Iwona jako cel nadrzędny stawia sobie komfort, bezpieczeństwo pacjentów oraz bezstresową atmosferę. Gabinet przepełnia harmonia i spokój.  Leczenie odbywa się bezboleśnie i dzięki dużemu doświadczeniu bardzo sprawnie. Mikroskop, który dr Gornowicz używa niemal nieustannie, pozwala wykonywać zabiegi z najwyższą precyzją. Dzięki wnikliwemu planowaniu uzyskane efekty leczenia są nie tylko spektakularnymi metamorfozami, ale są również stabilne, wiernie naśladują naturę i idealnie wkomponowują się w twarze, tak by pacjenci mogli w pełni cieszyć się z nowych uśmiechów.

Wykonywane zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej stanowią znakomite dopełnienie pięknego i zdrowego uśmiechu. Dr Iwona ma wysokie poczucie estetyki, dzięki temu efekty jej pracy wprawiają w zachwyt, a samej doktor dają dużo satysfakcji i stanowią jej siłę napędową.

Po pracy dr Iwona jest szczęśliwą żoną i mamą, a w drodze do kliniki można ją często spotkać na trójmiejskich ścieżkach rowerowych.

Ważniejsze szkolenia, które dr Iwona Gornowicz ukończyła:

– Akademia Rzeźbienia Twarzy, wielomodułowe szkolenie dotyczące medycyny estetycznej;

– Master Level, wielomodułowe, dotyczące kompleksowego leczenia i rekonstrukcji zgryzu;

– Okluzja i planowanie leczenia, kilka części;

– Akademia Dawsona, wieloetapowe szkolenie dotyczące zagadnień z dziedziny stomatologii odtwórczej, okluzji, planowania;

– Fotografia stomatologiczna;

– High End Dentistry dotyczące protetyki i implantoprotetyki;

– Aesthetic Med Training dotyczący medycyny estetycznej;

– liczne szkolenia ze stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii cyfrowej.