Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu by Markiewicz Clinic

DSD Digital Smile Design

Dla naszych stomatologów estetycznych stomatologia to pasja. Zdajemy sobie sprawę jak duże znaczenie w Twoim życiu i wszystkich naszych pacjentów ma zdrowy i piękny uśmiech. Wpływa nie tylko na samoocenę i komfort życia, ale także na fakt, jak odbiera nas otoczenie.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu w naszej klinice

Indywidualnie podejście naszych stomatologów oraz bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich 10 lat, kiedy dokonała się największa rewolucja w podejściu interdyscyplinarnym w stomatologii, pozwala na dokonywanie fantastycznych zmian w uśmiechach naszych pacjentów, jednocześnie dodając im pewności siebie każdego dnia.

Często natura obdarza nas uśmiechem nie do końca dopasowanym do twarzy. Kształt zębów powinien podkreślać jednocześnie charakter osoby. Wszystkie oczekiwania pacjentów maja również decydujący wpływ na przygotowywany cyfrowy projekt uśmiechu przez naszych dentystów.

Projekt uśmiechu jest bardzo ważnym elementem planowania kompleksowego leczenia. Powstaje w środowisku cyfrowym na podstawie analizy rysów twarzy naszych pacjentów, dzięki czemu prototyp przyszłych zębów pozostaje w harmonii z kształtem twarzy oraz osiami symetrii. W projektowaniu dentyści biorą pod uwagę także dynamikę uśmiechu, ekspozycję linii dziąseł i wiele innych aspektów.

Powstały cyfrowy projekt uśmiechu po paru dniach jest prezentowany naszym pacjentom w formie prezentacji w naszej Klinice. Cała procedura, co istotne, umożliwia ocenę efektu finalnego przez naszych pacjentów, zanim zdecydują oni o realizacji planu leczenia. Jest wiec to doskonałe narzędzie, umożliwiające komunikację naszym dentystom z pacjentami. Prezentacja umożliwia także wprowadzenie korekt przed wykonaniem pracy ostatecznej. Cała procedura odbywa się w przyjaznej i miłej atmosferze wzajemnego zaufania i komunikacji miedzy naszym personelem a pacjentami.

Chciałbyś dowiedzieć się jaki mamy pomysł na metamorfozę Twojego uśmiechu? Zadzwoń! +48 58 558 80 57

Poznaj nasz zespół specjalistów Markiewicz Clinic!

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Dowiedz się więcej

Pracujemy tylko na najlepszych produktach
markowych producentów!

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.